Eryaman Evleri Satılık

14.05.2019 23:37

Eryaman Evleri Satılık

Eryaman Evleri Satılık

Eryaman Evleri Satılık Konfora ve mimarıya önem veriyorsanız Etimesgut Eryaman Evleri bölgesinde bulunan satılık daireler tam olarak aradığınız kriterleri karşılamakta. Etrafında bulunan Migros AVM, Dolphin AVM, Akcenter gibi alışveriş merkezlerinin çok yakın mesafede olan konutlar günlük market ihtiyacınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için oldukça uygun. Konutlarda bulunan, güvenlik kameraları, site girişinde bulunan diafon sistemleriyle siz evde olmasanız bile güvenliğiniz emin ellerde.

Aileniz İçin En İyi Konutlar

Çevresinde ilkokulu ve lise olmak üzere 2 adet okul bulunan Eryaman Evlerinde çocuğunuz eğitimini kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Toplu Konutlara oldukça yakın konumda bulunan ilkokul sayesinde çocuğunuzu sabahları kısa sürede bırakabilir aynı zamanda evinizle arasında mesafe kısa olmasından dolayı akşamları çocuklarınız hiçbir tehlikeye maruz kalmadan evinize ulaşabilir.

Eryaman Evlerinde Spor Aktiviteleri İle Sağlığınızı Koruyun

Günümüzde sağlığımızın devamlılığı açısından önemli rol oynayan spor faliyetlerini günlük düzenli olarak gerçekleştirmek gerekiyor. İşte tam burada Eryaman Evlerine çok kısa bir mesafede yer alan Migros AVM' de bulunan Mac Fit spor merkezi sayesinde günlük spor ihtiyacınızı karşılayabilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.